Mikrofon je vaš

clip-art-microphone-542033

Tradicionalno, već dvanaestu godinu zadnji dan nastave sudjelujemo u karaoke festivalu „Mikrofon je vaš“, zajedničkom projektu OŠ Milana Begovića i Centra za rehabilitaciju „Fra Ante Sekelez“. To je festival na kojem sudjeluju naši učenici i štićenici Centra za rehabilitaciju, a sve zajedno ih vodi i uvježbava djelatnica Centra, Tina Modrić.

Kao i svake godine natjecatelji su se pobrinuli da čujemo najnovije hitove, a nije nedostajalo ni dobrih starih evergreen-a. Prepunom kino dvoranom vladala je odlična, vesela atmosfera, zajedništvo i jednakost. Upravo je takva atmosfera cilj ovog projekta,  osvješćivanje učenika o osobama s posebnim potrebama te važnosti njihove integracije u društvo.

Osim učenika, velika podrška ovom projektu su i naši učitelji, a neki od njih bili su i članovi žirija: učitelj glazbene kulture, Jakša Bralić, učiteljica engleskog jezika, Mara Božinović te učiteljica geografije, Nataša Romac.

Svi  sudionici dobili su prigodne poklone i zahvalnice, a nagrade žirija osvojili su:

1. Iris Duvnjak (4. razred)
  2. Lucija Jakelić (8. razred)
  3. Maja Dražić (7. razred).

“Sve je crno, sve je bijelo,
ali život nije siv.
Sve je dobro dok si zdrav i dok si živ!”