Županijsko natjecanje u krosu

U utorak 10.4. učenice i učenici naše škole sudjelovali su na županijskom natjecanju u krosu za školska športska društva koje je u organizaciji Županijskog saveza školskog športa održano na hipodromu u Sinju.

Naši najbolji kroseri su Antonia Samardžić koja je zauzela izvrsno 4.mjesto u svojoj kategoriji i Gabrijel Totić osvojivši odlično 8.mjesto kod dječaka za 5. i 6.razred i konkurenciji od preko 70 natjecatelja.

U konkurenciji djevojčica za 5. i 6.razrede naše predstavnice bile su: Iris Duvnjak, Ana Turudić, Ana Kaselj, Matija Perković i Iva Šimundža.
U drugoj konkurenciji za djevojčice, za 7. i 8. razred, predstavljale su nas: Antonia Samardžić, Antonija Maras, Maja Dražić i Ana-Maria Slavić.
Kod dječaka za 5.i 6.razred nastupili su: Gabijel Totić, Ivan Totić i Ivan Kuduz.
A dječaci 7. i 8.razreda bili su: Hrvoje Ristovski, Pavao Lelas, David Gutić i Petar Bajan.
Voditeljica školske ekipe je nastavnica Ksenija Žižić.