eTwinning

Našoj školi je 5. listopada 2021. po prvi puta dodijeljena oznaka kvalitete eTwinning stručnog tima za projekt Welcome to… my place (Dobrodošli u… moje mjesto).

Projekt je prijavila učiteljica engleskog jezika Marina Štambuk Poparić koja je ujedno bila i mentorica prošlogodišnjim učenicima osmog razreda. Sudjelovali su: Iris Duvnjak, Dominik Ćorić, Katarina Kaselj, Kristina Kaselj, Ivan Kuduz, Ana Turudić, Ive Turudić, Tina Turudić i Ivan Vuletić koji su svatko na svoj način dali svoj doprinos da ovaj projekt uspije.

Projekt se odvijao kroz mjesece svibanj i lipanj šk.god. 2020./2021., a radilo se o izradi digitalne prezentacije o mjestu iz kojeg dolazimo i još dva mjesta iz Hrvatske po izboru učenika.

Naši učenici su prezentirali Vrliku te NP Plitvička jezera i NP Brijuni. Prezentaciju o našoj Vrlici možete pogledati preko ove poveznice  https://sway.office.com/cGyrVcvzT8P9OR2B?ref=Link

Partneri u projektu su nam bili osnovne škole iz Samobora, Portugala, Poljske i Turske koje su također prezentirale svoja tri mjesta.

Nakon evaluacije projekta odlučeno je da su tijekom provedbe ovog eTwinning projekta korištene pedagoške inovacije, suradnja i komunikacija među partnerskim školama je uspješno ostvarena te su korišteni razni web alati poput Mentimeter, Google Forms, Microsoft Sway, Powerpoint, itd.