HIPPO English Language Olympiad 2021

Već četvrti put zaredom u našoj školi se krajem travnja održao prvi krug međunarodnog Hippo jezičnog natjecanja, ali po prvi put su se natjecali učenici drugog i trećeg razreda u kategoriji Little Hippo.

Cilj natjecanja je promicanje učenja engleskog jezika na globalnoj razini, motiviranje nadarenih učenika da pokažu svoje znanje i razvijanje jezičnih vještina.

Drugaši Lucija Romić i Lovre Baltić te trećaši Mia Djakovic, Lana Batovanja, Jelena Maloča, Ante Šimundža i Lovro Varnica, natjecali su se u poznavanju engleskog jezika i to u domeni razumijevanja čitanjem, upotrebe jezika i razumijevanja slušanjem. Koordinatorica prvog kruga natjecanja je učiteljica engleskog jezika Marina Š.Poparić.

Prema pristiglim rezultatima, u sljedeći, polufinalni krug natjecanja ide učenik Ante Šimundža. Čestitamo pobjedniku, ali i ostalim učenicima koji su pokazali znanje, zalaganje i natjecateljski duh.

Sretno našem polufinalistu u daljnjem natjecanju, a ostalima hvala na sudjelovanju !