Korona maskenbal

U utorak 16.veljače 2021. nismo održali klasični maskenbal, ali su nas naši  učenici ipak razveselili svojim maskama. Žiri u sastavu A.Balajić, A. Kosorčić i M.V.Mandarić na osnovu dobivenih fotografija  je donio odluku da grupnu nagradu dobiva treći razred, prvo mjesto i pojedinačnu nagradu je dobio Josip Ćurak iz trećeg razreda koji je uprizorio lik  lovca. Drugu pojedinačnu nagradu uzela je Lucija Romić koja je predstavila lik robota. Treću pojedinačnu nagradu je uzela Nika Biuk koja je odglumila lik starice. Nagradu izvan konkurencije dobili su naši prvaši. Hvala na trudu svim učenicima koji su sudjelovali i njihovim učiteljima!                                                                                                                M.V.M.