Promocija zbornika učeničkih radova „Na koljenima djeda i bake“

U organizaciji Katehetskog ureda Splitsko – makarske nadbiskupije, 05. prosinca 2019. godine u Splitu održana je svečana promocija zbornika učeničkih literarnih i likovnih radova „Na koljenima djeda i bake“.

Kako je naglašeno na promociji, zbornik je nastao kao rezultat užeg izbora literarnih i likovnih radova učenika osnovnih i srednjih škola pristiglih na natječaj koji je prošle godine pokrenuo i organizirao Katehetski ured Splitsko-makarske nadbiskupije. Kruna je to vrijednog rada učenika.

Neprocjenjivu i nezamjenjivu ulogu u svakoj obitelji imaju djed i baka, a sjećanje na svoga djeda napisala je naša učenica Ana Turudić čiji je rad izabrana i uvrštena u zbornik, preko kojega nam je prenijela najljepšu vezu između djeda i unuke.

Iznimno smo ponosni na našu učenicu sa željom da i ubuduće imamo što više ovakvih primjera.

Vjeroučiteljica: Sandra Milanović