Vježba evakuacije i spašavanja

22.siječnja u 11 sati u našoj školi je održana vježba evakuacije i spašavanja s naglaskom na situacije u slučaju potresa. U vježbi su sudjelovale četiri grupe učenika sa svojim učiteljima te ostalo prisutno nastavno i nenastavno osoblje škole. Gost voditelj vježbe je bio predstavnik firme Ing-atest, stručnjak za zaštitu na radu ing Frane Peraga. On je našim učenicima i djelatnicima dao upute o ponašanju u slučaju potresa, objasnio je  da se u trenutku potresa  ne smije paničariti nego zakloniti glavu rukama, zauzeti najsigurnije mjesto u prostoriji, dalje od prozora i staklenih površina, zatim sačekati da potres prođe. Onda se uputiti mirno prateći učitelja koji će provjeriti sigurnost stepenica i ići na mjesto evakuacije i okupljanja tj.  igralište ispred naše škole.

Vježba je održana u skladu s epidemiološkim mjerama. M.V.M.

l

Leave a Reply


+ 7 = jedanaest

Traži
Natječaji

Aktualni natječaji

 

Obavijesti o natječaju

 

 

Upisi u prvi razred

Upisno područje
OŠ Milana Begovića

 • Maovice Gornje
 • Maovice Donje
 • Ježević
 • Grabići
 • Vinalić
 • Kukar
 • Podosoje
 • Koljane
 • Garjak
 • Cetina
 • Kosore
 • Kijevo
veljača 2021
P U S Č P S N
« sij.    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728