Archive for ožujak 5th, 2018

HIPPO natjecanje iz engleskoga jezika

Učenici naše škole ove godine su prvi put sudjelovali na Hippo natjecanju. Radi se o međunarodnom natjecanju koje promiče engleski jezik, potiče učenike širom svijeta da pokažu svoje znanje te poboljšava suradnju među učiteljima. Ove godine je održano 6. put i na njemu je sudjelovalo 22,155 natjecatelja u dobi od 9-19 godina u 5 kategorija. Natjecanje se održalo u petak 23. veljače 2018. Učenici 3. razreda Jelena Gverić, Paola Lelas, Marta Mandarić, Paola Varnica

i Marko Zorić su se natjecali u kategoriji Hippo 1. Rješavali su testove sa zadacima slušanja i čitanja s razumijevanjem. Za ovaj krug ih pripremala učiteljica engleskoga jezika Mara Božinović koja je ujedno i koordinatorica natjecanja. Najbolji natjecatelji će sudjelovati u drugom krugu u ožujku dok se će se finale održati u svibnju u Italiji. Svaki učenik dobio je potvrdu o sudjelovanju (Certificate of participation). Listovi s odgovorima su poslani organizatoru i nestrpljenjem očekujemo rezultate. We keep our fingers crossed!

ožujak 2018
« velj.   tra. »