2. konferencija projekta BioMOZIK: Krš i more

Dana, 23. lipnja 2023. u Cisti Velikoj održana je 2. konferencija projekta BioMOZIK: Krš i more. Na početku konferencije kratak pregled svega učinjenoga u ovom projektu dala je koordinatorica Ivana Balić.

Nositelj ovoga projekta je Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića u Cisti Velikoj, a partneri u projektu su OŠ Kamešnica iz Otoka, OŠ Josip Vergilij Perić iz Imotskog, OŠ Trilj, OŠ Runović, OŠ dr.fra Karlo Blić iz Šestanovca, OŠ Tin Ujević iz Krivodola, CEDRA Split, International Development Norway i naša škola.

Sve škole u ovoj konferenciji trebale su pripremiti izvještaj o dosada učinjenom. Naša Škola dobila je zadatak predstaviti plan za poduzetništvo. Nakon izvješća svih škola predstavljene su aktivnosti koje nam slijede: ljetna škola, posjet Norveškoj te posjet primjerima dobre prakse u Hrvatskoj.

Zatim smo podijeljeni u grupe gdje smo s kolegama partnerima dogovarali sljedeće projekte i razmijenili iskustava.