Archive for listopad 26th, 2020

EU Code Week 2020

Ovaj tjedan smo na satu informatike obilježili tjedan programiranja i uključili se u društvenu inicijativu Europskog tjedna programiranja u kojemu smo na zabavan način koristili programiranje u različitim aktivnostima. Kako smo u online nastavi učenici su samostalno pristupali predviđenim sadržajima i rješavali izazovne zadatke i pokazali svoje sposobnosti, vještine i inovativnost.

Svima koji su dobili Cerifikate čestitamo!

Dani kruha

Ove godine smo zbog situacije s COVID-19, Dane kruha obilježili na skromniji način u svojim  razredima ili kroz online nastavu. Zbog epidemiološke situacije nije bilo moguće održati izložbu učeničkih radova, konzumaciju pekarskih proizvoda i  uobičajeno druženje u atriju škole. Naši učenici potrudili su se pokazali svoje umijeće i kreativnost izradom pekarskih proizvoda, različitim aktivnostima preko prezentacija, plakata, prigodnih igara, tekstova i crtanjem svojim omiljenih pekarskih proizvoda.

Nadamo se da se ovo više neće ponoviti i da ćemo u budućnosti svi skupa dane kruha proslaviti na način kako smo to radili i prethodnih godina. Pogledajte naše radove klikom na poveznice

Dani kruha 4.razred

Dani kruha 3.razred