e-Dnevnik
        za ucenike  
Školski časopis

Učenička zadruga “ZVRK”

Kalendar rada

Školski BONTON

 

Centar izvrsnosti SDŽ
logo1  
EDIT CodeSchool

eTwining
Erasmus+

Biomozaik – konferencija i sajam zadruga

Na Ekonomskom fakultetu u Splitu, 25. ožujka 2024., uspješno su održane četiri aktivnosti projekta ‘Bioekonomija, škole i vrtovi Mudrosti, Održivosti, Znanja, Akcije, Inovacije i Kreacije za naš krš i more – BioMOZAIK Krš i more’, namijenjene učiteljima i učenicima. Naši učitelji sudionici tog projekta, Jelena Matas, Željka Stojić, Marina Štambuk Poparić te ravnateljica škole Mirjana Vodanović Mandarić, bili su sudionici tih aktivnosti.  

Održane su dvije projektne konferencije za odgojno-obrazovne djelatnike, jedna fokusirana na STEM područje, a druga na poduzetništvo, aktivno građanstvo i IKT. Naši učenici  Filip Kaselj, Ivan Tarle i Katarina Oklopčić su sudjelovali na hakathonu gdje su podijeljeni u grupe rješavali društvene probleme. Učenička zadruga “Zvrk ” i učenice Lara Lelas i Josipa Vuletić sudjelovali su na sajmu zadruga i tom prilikom su pokazali svoj poduzetnički duh i kreativnost. 

Mirjana Vodanović Mandarić

Leave a Reply


tri × = 24

Traži
Natječaji

Aktualni natječaji

 

 

Upisi u srednju školu

Upisi u prvi razred

Upisno područje
OŠ Milana Begovića

 • Maovice Gornje
 • Maovice Donje
 • Ježević
 • Grabići
 • Vinalić
 • Kukar
 • Podosoje
 • Koljane
 • Garjak
 • Cetina
 • Kosore
 • Kijevo
travanj 2024
P U S Č P S N
« ožu.    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
EDUTORIJ

PROMETNA UČILICA

Safety net

Memory