”RASTIMO ZAJEDNO” Crowdfunding kampanja OŠ Milana Begovića Vrlika

“Someone is sitting in the shade today because someone planted a tree a long time ago.” – Warren Buffett

“Netko DANAS sjedi u hladovini stabla jer je netko davno prije posadio to stablo”

Osnovna škola Milana Begovića iz Vrlike planira urediti vanjsku učionicu u školskom vrtu u kojem bi učenici provodili vrijeme, odrađivali nastavu i učili o ekologiji, važnosti očuvanja prirode, klimatskim promjenama i obnovljivim izvorima energije. Školski vrt se sastoji od površine koja je sada travnjak s nekoliko različitih biljnih vrsta koje su učenici zasadili. Plan je vrt oplemeniti novim biljkama, posaditi stabla za hlad, voćke i cvijeće. Također, u dijelu vrta se planira izraditi sjenica (nadstrešnica) sa solarnim panelom na krovu i meteorološkom stanicom, a učenicima se planiraju nabaviti polukružne klupe, park klupe i stolove da se može vani odvijati nastava i druge aktivnosti.

Glavni cilj projekta ”RASTIMO ZAJEDNO – za vrt budućnosti” je nabava suvremene opreme za vrt i učionicu na otvorenom koja će doprinijeti podizanju razine kvalitete obrazovanja u našoj školi. Vanjska učionica će služiti za provođenje nastave, izvannastavnih aktivnosti, te biti mjesto za druženje i boravak na otvorenom. Uređena učionica svim učenicima i djelatnicima škole te vanjskim suradnicima i svim građanima biti će mjesto za izvođenje nastave, priredbi, prezentacija, projekata, predstava, izložbi i sajmova.

Želja nam je da ovaj projekt zaživi i da učenici Oš Milana Begovića i mjesto Vrlika dobiju zasluženo mjesto za učenje, opuštanje i rekreaciju.

Sve o kampanji pogledajte na poveznici https://gogetfunding.com/rastimo-zajedno-za-vrt-buducnosti/

Podržite nas, budite i vi dio kampanje “RASTIMO ZAJEDNO” – za vrt budućnosti, za bolje sutra, za našu djecu!

Hvala vam za svaku donaciju – RASTIMO ZAJEDNO!!!!

QR kod